WOweb.ru - Scripts - JavaScript - Welcome, Time, Date
Беларуская
Русский
Polski
English
Main page

Tuesday, 05.21.2019


Treść strony

Pogoda

Nasza ankieta
Rate my site
Total of answers: 54

Statystyka

  
Witam wszystkich gorąco na mojej stronie internetowej Kadaffe. Na niej można porozumiewać się w czterech językach : białoruskim, polskim, rosyjskim i angileskim. Kiedyś siedziałem w domu zimnym jesiennym wieczorem, i przyszła mi idea żeby stworzyc stronę zjednoczająca ludzi rożnych narodowości,na której nikt nie będzie odczuwać dyskomfortu i barjer językowych.I zrealizowalem ten pomysl. Jezeli czegoś nie rozumiecie, tu zawsze znajdziecie ludzi którzy pomogą w tłumaczeniu i nie tylko.
Parę slów o sobie. Mam na imie Włodek. Obecnie mieszkam w Krakowie (zdjęcia tego zachwycającego miasta możecie obejrzec w naszym albumie fotograficznym).Studiuję informatyke. A jeżeli interesuje was pytanie dlaczego ta strona zrobiona w rożnych językach, w tym liku i w białoruskim, odpowiedź jest prosta. Nie jestem polakiem, przyjechalem z Białorusi, uważam ją za swoją Ojczyzne, i nawet znajdując się na odległości nie przestają za nią tęsknic.
W przyszłości każdy będzie miał możliwość poznać mnie osobiście, co będzie dla mnie wielką radościa, i dowiedzieć się wiecej o wszystkim.
Także chcę serdecznie podziękowac osobam które pomogli mi w stworzeniu tego, co widzicie. Kontynujemy pracę w zespole. Mianowicie to
The69thAngel, CoNца, Moskwa. Spodziewam się, że czytając te slowa podziękowania uśmiech zagości na waszej twarzy.
I tym sprawicie mnie i moim kolegam przyjemność.
Proszę dołączać się, logować się i działać!! Pokażcie że powiedzenie o czlowieku leniwym, który zawsze zbiera się coś zrobić, to nie o was. Mam nadzieje, ze praca wykonana przy stworzeniu tej strony nie była daremną i docenicie ją.
Na razie to wszystko co chcialem powiedziec o sobie i tym proekcie. Życze wam samych przyjemności na drodze życoiwej i tylko pozytywnych wrażen od mojej strony..=)
Sposób wejścia

Kalendarz
«  May 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Szukaj

Chat


Baner
Site Kadaffe.

\\" type="text"/>

Cтрона Kadaffe.

\\" type="text"/>


Copyright MyCorp © 2006