Беларуская
Русский
Polski
English
Main page
Registration
Log in

Monday, 07.13.2020, 0:57 AM
Welcome Guest | RSS
FORUM Kadaffe
[ New Posts · Members · Forum Rules · Search · RSS ]
FORUM Kadaffe » Forum rules
Forum rules

Reguły są ważne we wszystkich dyskusjach. W osobnych działach i tematach można weryfikować pewne zasady, które pomogą w prowadzeniu dyskusji. Pomimo tego reguły obowiazują wszystkich bez wyjątku.

Zasady są potrzebne do prowadzenia ciekawej i konstruktywnej rozmowy, przebiegającej w miłej atmosferze. Jeżeli Państwo nie zgadzają się z przyjętymi zasadami, proszę o wstrzymanie się od brania udziału w dyskusji.

I. Rejestracja użytkownika.

 1. Każdy zarejestrowany na forum użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu. Aby się zarejestrować, niezbędne jest podanie adresu e-mail, gwarantujemy nieprzekazywanie danych.
 2. Wybór nazwy uzytkownika (loginu) jest dowolny, ale Administracja ma prawo do zablokowania loginu, jeżeli jego treść jest niezgodna z ogólnie przyjętymi zasadami morlanymi i normami etycznymi, lub jest obrażliwa dla innych użytkowników forum. Niemożliwe jest stworzenie konta o już zarejestrowanym loginie, lub takiego, który może wprowadzać innych uzytkowników w bład.
 3. Jeden użytkownik nie może zarejestrować się pod kilkoma loginami, niezależnie od celu. To naruszenie jest bardzo poważne i w efekcie wszystkie utworzone przez tego użytkownika konta zostaną zablokowane.
 4. Jeżeli użytkownik nie loguje się na forum przez długi czas, jego dane zostaną skasowane.

II.Zasady zachowania się na forum

 1. Obcowanie na forum buduje się na ogolnie uznanych zasadach moralnych i etykicie seciowym.
 2. Używanie nieprzyzwoitych wyrazow jest absolutnie zabronione.
 3. Absolutnie zabrania się jakakolwiek reklama,dotyczy to takze proektów internetowych (z wyjątkiem wczesniejszego omówienia tego z administracja)
 4. Podpis uczęstnika na forum nie może być dłuższy niż 2 wersy. Do niego odnosza się te same zasady co i do treści zostawianych przez Państwa postów

III. Publikacja postów.

 1. Nazwa tematu powinna być informatywna, ścisłe określac sens problemu.
 2. Przed stworzeniem nowego tematu proszę upewnić się że temat jest w należnym dziale,a także prosimy upewnić się w nieistnieniu podobnych tematów.
 3. Stworzenie jednakowych tematów w różnych rozdzialach i pisanie podobnych treściowo postów w różne tematy jest zabronione.
 4. Prosimy starać się nie popełniać bledów ortograficznych.

IV. Relacje pomiędzy użytkownikami i administracja forum.

 1. W swoich dzialaniach administracja forum kieruje się rossądkiem i wewnętrznymi zasadami kierowania forum.
 2. Omawianie dzialalnosci administracii i moderatorów forum jest zabronione we wszystich rozdzialach i temetach forum, z wyjątkiem specjalnego forum, przyznaczonego do omawiania wszystkich aspektow funkcjonowania calego portalu i forum.

Administracja ma prawo źmieniać reguły. Wszystki zmiany jest wprowodzonę zgodnie interesów użytkowników.Copyright MyCorp © 2006